Sonda

Miło nam Państwa poinformować, że Gmina Iłża przygotowuje się do wdrożenia elektronicznego systemu powiadamiania. Jest to urządzenie umożliwiające komunikację pomiędzy urzędem a mieszkańcami, w szczególności powiadamiania mieszkańców o zagrożeniach czy istotnych wydarzeniach z życia społecznego. Dzięki temu osoby, które zdecydują się korzystać z systemu będą mogły dostawać informacje np. o zagrożeniach meteorologicznych, utrudnieniach w ruchu drogowym czy osobach zaginionych, ale nie tylko. System będzie również informował o planowanych wydarzeniach kulturalnych, przerwach w dostawie energii elektrycznej, wody, gazu albo np. terminie odbioru śmieci. Dodatkowo powstanie specjalna aplikacja do obsługi turystów.

Informacje będą przesyłane przy pomocy trzech różnych kanałów sms, mail oraz przez specjalną aplikację. To użytkownik będzie miał możliwość wyboru jaki rodzaj informacji chce otrzymywać i przez jaki kanał mają one docierać. System będzie współpracował z trzema największymi platformami: Androidem, Windows Mobile oraz IOS. Korzystanie z systemu będzie całkowicie bezpłatne.
A czy Państwa zdaniem wdrożenie tego typu narzędzia jest dobrym pomysłem ?

 

Tak
73%
Nie
23%
Trudno powiedzieć
5%
Sonda
Tak
73%
Nie
23%
Trudno powiedzieć
5%
Więcej
Popularne artykuły
XX Jubileuszowy Turniej Rycerski w Iłży już 29 kwietnia. PROGRAM XX TURNIEJU RYCERSKIEGO NA ZAMKU W IŁŻYWydłużone godziny pracy w Urzędzie Skarbowym

 Kamera - Rynek

 

... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.