Trzydniowa impreza zbliża się wielkimi krokami

Dom Kultury i władze Iłża zapraszają na Iłżeckie Dni Kultury, które odbędą się w dniach 13-15 czerwca w Amfiteatrze Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Wystąpi Kabaret Skeczów Męczących, 4ever i Kolorado Band.
Impreza rozpocznie się w piątek barwnym korowodem Młodzieży i dzieci. Po inauguracji Iłżeckich Dni Kultury będzie można zobaczyć rowerowy pokaz akrobatyczny z Lublina i pierwszą część koncertu laureatów Słowa i Piosenki.
W sobotę zaprezentują się mieszkańcy powiatu w X Przeglądzie Dorobku Kulturalnego Mieszkańców Powiatu Radomskiego. Nie zabraknie Zlotu Motocyklowego w wykonaniu Trzy Korony. Motocykliści ze swoimi maszynami przejadą uliczkami Iłży. Na zakończenie drugiego dnia imprezy wystąpi zespół Colorado Band.
W niedzielę po licznych występach artystycznych wystąpi gwiazda imprezy Kabaret Skeczów Męczących a na zakończenie zagra zespół 4ever.
Iłżeckim Dniom Kultury będą towarzyszyć liczne wystawy oraz konkursy. Wspaniała zabawa gwarantowana. Honorowy patronat nad imprezą sprawuje Starosta Mirosław Ślifirczyk i burmistrz Iłży Andrzej Moskwa.

Polecamy
Pobiegnij w Półmaratonie i pomóż Agacie - uczennicy iłżeckiego gimnazjum.
Popularne artykuły
Od poniedziałku kibicujemy w Anatolu !. VI Iłżecki Półmaraton Charytatywny 16 września !Konkurs fotograficzny „Portret Zamku”.
... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.