105 urodziny Pani Marianny!
105 urodziny Pani Marianny!105 urodziny Pani Marianny!105 urodziny Pani Marianny!105 urodziny Pani Marianny!

W dniu 14 stycznia 2019 r. władze Gminy Iłża uroczyście gratulowały Pani Mariannie Frankiewicz z Iłży wspaniałego Jubileuszu -105 urodzin.

Dostojną Jubilatkę odwiedził Burmistrz Iłży – Przemysław Burek wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej – Agnieszką Okruta oraz Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Iłży – Magdaleną Chodniewicz.

 

Jubileusz 105 – lecia urodzin jest jubileuszem wyjątkowym, szczególnym i bardzo doniosłym, takiej rocznicy urodzin nie pamiętamy w gminie Iłża, dlatego jest to tym bardziej wyjątkowe wydarzenie.

 

Dożyć w zdrowiu 105 lat to nie lada wyczyn. Mimo sędziwego wieku, jubilatka cieszy się dobrym zdrowiem i pamięcią. Jest osobą pełną optymizmu, spokoju i życzliwości.

Z okazji 105 rocznicy urodzin w imieniu władz samorządowych Gminy Iłża składamy serdeczne gratulacje i gorące życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz samych przyjemnych i spokojnych dni, niech każda chwila będzie dla Pani źródłem szczęścia i upływa w spokoju i zdrowiu.

Polecamy
Popularne artykuły
Strażacy otrzymali nowy sprzęt!Nowa targowica z IłżyNabór na szkolenia z programu "Ja w internecie" rozpoczęty

 Kamera - Rynek

... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.