Noworoczny pokaz sztucznych ogni

Pożegnanie roku i przywitanie kolejnego to z pewnością dla wielu z Nas znaczące wydarzenie.

 

Tradycją  stało się, że w Naszym mieście od 16 lat za pomocą widowiskowego pokazu sztucznych ogni świętujemy 1 dzień Nowego Roku.

Pierwszy noworoczny pokaz fajerwerków skierowany był dla Magdy – córki Pana Mariusza Surusa - głównego koordynatora pokazu, albowiem w Sylwestra 2003 roku mała Magdalena, podczas odpalania sztucznych ogni po prostu zasnęła. Rodzice chcąc uczcić z nią Nowy Rok

1 stycznia zrobili jej mały pokaz fajerwerków przed domem. Właśnie tak zaczęła się rodzić w Iłży tradycja, która z roku na rok przyciąga coraz większą grupę widzów oraz partnerów.

W tym roku był to zdecydowanie największy i najbardziej zjawiskowy noworoczny pokaz sztucznych ogni w Polsce.

Iłżecki zamek robłysł kolorową ferią barw. Baszta przybrała różnorodne kolory, robiąc na widzach największe i niezapomniane  wrażenie.

 

Za pokaz była odpowiedzialna firma Pyro-Tech z Łodzi, która stworzyła wyjątkowe i niepowtarzalne widowisko na iłżeckim niebie.

 

Zdjęcia: cozadzien.pl

Polecamy
Polecamy inne galerie
Lokale do wynajęciaHWyklęci2019_newsyFestiwal im. Józefa Myszki 2014II Iłżecki Półmaraton CharytatywnyJarmark Bożonarodzeniowy 2016
Popularne artykuły
Strażacy otrzymali nowy sprzęt!105 urodziny Pani Marianny!Nowa targowica z Iłży

 Kamera - Rynek

... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.