Bezpłatne porady prawne w Starostwie Powiatowym w Radomiu

Szanowni Państwo,

Starostwo Powiatowe w Radomiu informuje, że dniu 27 listopada br. (wtorek) o godz. 10:00 w sali konferencyjnej starostwa  będzie mieć miejsce prelekcja na temat prawa cywilnego, którą poprowadzi mecenas Magdalena Sokołowska. Spotkanie organizowane jest, przy  współpracy starostwa , przez Stowarzyszenie Inicjatyw Samorządowych z siedzibą w Lublinie, które jako organizacja pozarządowa prowadzi na terenie Powiatu Radomskiego trzy punkty nieodpłatnej pomocy prawnej. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań w sprawach dotyczących między innymi własności, współwłasności, użytkowania wieczystego, wierzytelności, umów, dziedziczenia, umów sprzedaży, najmu, itp.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i mogą w nim wziąć udział nie tylko osoby, które są uprawnione do korzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej na mocy ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej i edukacji prawnej.

Serdecznie zapraszamy

 

Polecamy
Popularne artykuły
Strażacy otrzymali nowy sprzęt!105 urodziny Pani Marianny!Nowa targowica z Iłży

 Kamera - Rynek

... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.