Plac rekreacji na terenie domków jednorodzinnych już gotowy
Plac rekreacji na terenie domków jednorodzinnych już gotowyPlac rekreacji na terenie domków jednorodzinnych już gotowyPlac rekreacji na terenie domków jednorodzinnych już gotowyPlac rekreacji na terenie domków jednorodzinnych już gotowy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”

 

 

Na terenie działki nr 4601 w Iłży  przy ul. Milenijnej powstał plac rekreacji. Powstała siłownia  zewnętrzna z nowoczesnymi urządzeniami plenerowymi typu Fitness, pozwalających wykonywać różnorakie ćwiczenia na świeżym powietrzu. Zamontowane  urządzenia poprawiają ogólną kondycję organizmu, sprzyjają prawidłowemu rozwojowi organizmu, poprawiają sprawność i kondycję fizyczną, zapobiegają chorobom układu krążenia, otyłości a także wadom postawy. Siłownia zlokalizowana jest obok wykonanego w pierwszym etapie realizacji projektu boiska wielofunkcyjnego. Jest to miejsce nie tylko zabaw i rekreacji, ale również miejsce spotkań i integracji lokalnej społeczności sprzyjające nawiązywaniu nowych kontaktów oraz budowaniu relacji międzyludzkich. W ramach realizacji projektu powstały również 3 wiaty wypoczynkowe (zadaszone stoliki z ławkami), kosze na śmieci, ławki i miejsce na ognisko. Powstały w wyniku realizacji projektu plac rekreacji przyczyni się do poprawy estetyki miasta, integracji zamieszkujących tam osób, a także pozytywnie wpłynie na podniesienie atrakcyjności turystycznej gminy.

Operacja pn. „Budowa placu rekreacji na terenie działki nr ewidencyjny 4601 w Iłży - etap II"

współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania
„Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju
lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Całkowity koszt inwestycji to 87.305,40 zł, kwota dofinansowania to ponad 55 tys. złotych.

 

Polecamy
Popularne artykuły
Strażacy otrzymali nowy sprzęt!105 urodziny Pani Marianny!Nowa targowica z Iłży

 Kamera - Rynek

... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.