Wspaniała zabawa na festynie rodzinnym w Kotlarce
Wspaniała zabawa na festynie rodzinnym w KotlarceWspaniała zabawa na festynie rodzinnym w KotlarceWspaniała zabawa na festynie rodzinnym w KotlarceWspaniała zabawa na festynie rodzinnym w KotlarceWspaniała zabawa na festynie rodzinnym w Kotlarce

Okazją do zorganizowania imprezy było otwarcie nowego placu zabaw na terenie placu przy OSP Kotlarka wybudowanego przez samorząd gminy Iłża. Impreza odbyła się w niedzielę.

Nowoczesny plac zabaw powstał z myślą o dzieciach z trzech sołectw. Toteż sam festyn organizowało trzech sołtysów: Grzegorz Lorek - sołtys wsi Maziarze Nowe, Adam Kutera - sołtys wsi Maziarze Nowe oraz Szymon Pisarski - sołtys wsi Kotlarka przy współpracy OSP Kotlarka.

Za część artystyczną odpowiadała szkoła podstawowa w Maziarzach pod przewodnictwem dyrektorki - Barbary Krajewskiej oraz Dom Kultury w Iłży.

Jak to podczas festynu, nie mogło zabraknąć konkursów dla dzieci, były też biegi i oczywiście nagrody.

Piękna pogoda sprzyjała zabawie, panowała rodzinna atmosfera, uśmiechnięte były nie tylko dzieci.

Oficjalnego otwarcia placu zabaw dokonali: burmistrz Andrzej Moskwa oraz wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Iłży Cezary Nobis w towarzystwie samych zainteresowanych czyli dzieci. W imprezie wzięli udział także goście z okolicznych sołectw. Zabawa zakończyła się potańcówką.

 

Polecamy
Popularne artykuły
Strażacy otrzymali nowy sprzęt!105 urodziny Pani Marianny!Nowa targowica z Iłży

 Kamera - Rynek

... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.