Perełka z Białki pierwsza na Mazowszu !.
Perełka z Białki pierwsza na Mazowszu !.Perełka z Białki pierwsza na Mazowszu !.Perełka z Białki pierwsza na Mazowszu !.Perełka z Białki pierwsza na Mazowszu !.

Gospodarstwo agroturystyczne Perełka z Białki zajęło pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie na „najlepsze gospodarstwo turystyczne na Mazowszu" organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.
Gospodarstwo położone jest na skraju lasu na uboczu wsi. Posesja otoczona jest własnym lasem brzozowo - sosnowym przez który przepływa struga Małyszyniec, dostarczając wodę do zarybionego stawu, w którym goście mogą wędkować. Do dyspozycji gości przeznaczony jest wolno stojący dom z trzema sypialniami i łazienkami, kuchnią, salonem wypoczynkowym i dwoma tarasami. Gospodyni serwuje potrawy tradycyjne, a specjalnością jest wyśmienita zupa zwana perełką oraz przepyszne pierogi. Na terenie znajduje się także okazała wiata grillowa. Otoczenie tworzy niesamowity klimat idealny do tego aby się wyciszyć i odpocząć.

Polecamy
Popularne artykuły
Strażacy otrzymali nowy sprzęt!105 urodziny Pani Marianny!Nowa targowica z Iłży

 Kamera - Rynek

... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.