VI Iłżecki Półmaraton Charytatywny 16 września !

Ruszyły zapisy na VI Iłżecki Półmaraton Charytatywny. Weź udział w imprezie i pomóż chorej Agacie - uczennicy iłżeckiego gimnazjum. !
Od początku impreza ma charakter charytatywny a jej celem jest pomoc potrzebującym a także popularyzacja biegania jako najprostszej formy wypoczynku. Przez ostatnie pięć lat pomagaliśmy w budowie Hospicjum w Alojzowie. W tym roku zdecydowaliśmy się pomóc chorej Agacie - uczennicy iłżeckiego gimnazjum, która wymaga przeszczepu szpiku kostnego.
Trasa biegu prowadzi przez malownicze tereny gminy Iłża a zawodnicy mogą liczyć na gorące przyjęcie kibiców. Mamy do dyspozycji dwa dystanse 21 i 10 km. Podczas biegu odbywają się również imprezy towarzyszące, w tym biegi dla dzieci a także występy artystyczne. Wśród biegaczy zostanie rozlosowana atrakcyjna nagroda pieniężna !
Warto zgłosić swój udział odpowiednio wcześniej z uwagi na tańsze opłaty startowe !

Jak zwykle są z nami: Iłża Pędzi, Woda Staropolska, Kub Euforia, MGOSiR Iłża, Dom Kultury w Iłży, Ochotnicze Straże Pożarne, KGW, PSP Iłża, PSP Pakosław, PSP Seredzice i wielu innych przyjaciół
Patroni medialni:
Radomska Grupa Mediowa oraz Echo Dnia Radom

 

 

Polecamy
Popularne artykuły
Strażacy otrzymali nowy sprzęt!105 urodziny Pani Marianny!Nowa targowica z Iłży

 Kamera - Rynek

... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.