Długo wyczekiwane kino w Iłży ruszyło pełną parą.

W pierwszy weekend działalności w sali widowiskowo-kinowej im. Józefa Myszki zasiadło łącznie 746 osób. Wśród widzów oprócz iłżan znaleźli się mieszkańcy sąsiednich miejscowości, nawet z Lipska. Widzowie obejrzeli film „Listy do M3",  ale w czwartek, 8 marca, odbędzie się pokaz specjalny z okazji Dnia Kobiet. Zostanie wyświetlony film „Podatek od miłości". W weekend natomiast na ekran iłżeckiego kina wejdzie film „Kobiety mafii".

Seanse odbywają się w piątki, soboty i niedziele o godz. 17. 00 Bilety można kupować przez internet na stronie www.dkilza.pl oraz profilu facebook, a także w kasie przed seansem.

Przypomnijmy. Sala pomieści aż 352 osoby, jest wyposażona w pełnowymiarową scenę o powierzchni 100 m.kw. Kino zostało wyposażone w projektor firmy Barco i wysokiej jakości cyfrowy sprzęt dźwiękowy oraz klimatyzację.

Obiekt został również zaprojektowany z myślą o osobach niepełnosprawnych. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mają swobodny dostęp do sali głównej.

Kino mieści się przy Domu Kultury w Iłży, Os. Staszica 13. Do dyspozycji gości jest parking.

 

Polecamy
Popularne artykuły
Strażacy otrzymali nowy sprzęt!105 urodziny Pani Marianny!Nowa targowica z Iłży

 Kamera - Rynek

... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.