Uczestnicy konkursu fotograficznego „Rok zamku iłżeckiego” nagrodzeni
Uczestnicy konkursu fotograficznego „Rok zamku iłżeckiego” nagrodzeniUczestnicy konkursu fotograficznego „Rok zamku iłżeckiego” nagrodzeni

Uczniowie iłżeckiej podstawówki i gimnazjum wzięli udział w konkursie fotograficznym zorganizowanym z okazji obchodów Roku Zamku. Wybrane zdjęcia znalazły się w kalendarzu.

W środę, 31 stycznia, podczas sesji Rady Miejskiej w Iłży najlepsza trójka otrzymała nagrody. Pierwsze miejsce zajęła Natalia Słomka, drugie Natalia Kiełek a trzecie Katarzyna Baran.
Konkurs zorganizowała Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w porozumieniu ze Szkołą Podstawową w Iłży. - Konkurs był otwarty uczniów Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłży i klas gimnazjalnych - zaznacza Teresa Niewczas, dyrektor biblioteki.
W konkursie wzięło udział 9 uczestników, prace złożono zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej. Każdy z uczestników dostarczył więcej niż jedno zdjęcie .Oprócz pierwszych trzech nagród, jurorzy przyznali także wyróżnienia dla Aleksandry Sępioł, Oliwii Wiśnios, Adama Latały, Kamila Jaśkiewicza, Kacpra Zaręby i Katarzyny Dziury.
Dwanaście wybranych zdjęć zostało wykorzystanych do opracowania i wydania kalendarza ściennego. W kalendarzu pojawiła się w nim również grafika przedstawiająca herb zamku opracowany przez iłżeckie Towarzystwo Historyczno - Naukowe.
Konkurs został zorganizowany pod patronatem Burmistrza Andrzeja Moskwy i Przewodniczącego Józefa Skrobisza i Radnych Rady Miejskiej w Iłży.

 

Polecamy
Popularne artykuły
Strażacy otrzymali nowy sprzęt!105 urodziny Pani Marianny!Nowa targowica z Iłży

 Kamera - Rynek

... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.