Powstały trzy nowe place zabaw na terenie naszej Gminy
Powstały trzy nowe place zabaw na terenie naszej GminyPowstały trzy nowe place zabaw na terenie naszej GminyPowstały trzy nowe place zabaw na terenie naszej GminyPowstały trzy nowe place zabaw na terenie naszej GminyPowstały trzy nowe place zabaw na terenie naszej GminyPowstały trzy nowe place zabaw na terenie naszej Gminy

W miejscowości Białka Chwałowice i Gaworzyna powstały trzy nowe place zabaw z elementami małej architektury oraz urządzeniami typu fitness do ćwiczeń plenerowych na świeżym powietrzu. Place powstały na gruntach gminy Iłża z inicjatywy i odpowiedzi na potrzeby społeczności lokalnej zamieszkującej te miejscowości. W Białce plac powstał przy powstającej w tej miejscowości świetlicy wiejskiej, w Gaworzynie przy osiedlu bloków,
a w Chwałowicach na placu obok byłej szkoły.

W ramach projektu wykonano podbudowę, obrzeża oraz nawierzchnię piaskową, dostarczono i zamontowano urządzenia zabawowe oraz fitness, a także wyposażono obiekty w elementy małej architektury (ławeczki, kosze, tablice informacyjne).

Operacja pod nazwą „Budowa placów zabawna terenie gminy Iłża" mająca na celu rozszerzenie oferty turystycznej obszaru Lokalnej Grupy Działania „Wspólny Trakt" poprzez stworzenie miejsca spotkań, rekreacji i zabaw dla mieszkańców i gości na terenie 3 miejscowości w gminie Iłża współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Całkowity koszt projektu 238 596,94 zł, kwota dofinansowania 127 776 złotych.

 

Polecamy
... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.