Szkolenia z JPK dla mikroprzedsiębiorców przedłużone

Szanowni Państwo

W celu udzielenia pomocy mikroprzedsiębiorcom w wypełnianiu nowego obowiązku, który od 1 stycznia 2018 r. będą mieć w zakresie prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT (rejestru sprzedaży i zakupów VAT) oraz przesyłania jej w wersji elektronicznej, jako Jednolitego Pliku Kontrolnego dla potrzeb VAT (JPK_VAT) przedłużona zostaje ogólnopolska akcja szkoleniowa „Wtorki z JPK" prowadzona w miesiącu listopadzie br.

W dniach 5, 12, 19 grudnia 2017 r. eksperci KAS we wszystkich urzędach skarbowych w Polsce (z wyjątkiem urzędów wyspecjalizowanych) będą szkolić mikroprzedsiębiorców z tworzenia i przesyłania plików JPK_VAT. Przedsiębiorcy będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach w dowolnych urzędach, również w tych w których nie rozliczają się na co dzień.

Pracownicy Pierwszego Urzędu Skarbowego w Radomiu szkolenia przeprowadzą w godzinach:

13.30 - 15.30 w budynku Trzeciego Mazowieckiego Urzędu Skarbowego w Radomiu ul. Struga 26/28 - pokój 708 (VII piętro).

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w szkoleniach do pokoju 207 (I piętro budynku Pierwszego Urzędu Skarbowego w Radomiu) lub telefonicznie nr tel.: 48 368 14 37.

 

Polecamy
... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.