Na upały najlepsze iłżeckie jezioro
Na upały najlepsze iłżeckie jezioroNa upały najlepsze iłżeckie jezioroNa upały najlepsze iłżeckie jezioro

Gdzie się ochłodzić podczas upałów? Najlepiej nad zalewem w Iłży. Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Iłży zaprasza serdecznie po letnie orzeźwienie właśnie nad iłżeckie jezioro. Chętnych nie brakuje i nic dziwnego, bo jest tam jedna z najczystszych wód w okolicy. - W ostatnich latach ośrodek był systematycznie modernizowany a jezioro oczyszczane - mówi Rafał Nachyła, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Iłży.

Zbiornik ma status miejsca wykorzystywanego do kąpieli. Nad jeziorem znajduje się plaża, wydzielone miejsce do kąpieli dla dzieci i dorosłych. Do dyspozycji gości są dwa boiska do piłki plażowej, siłownia zewnętrzna a  na dzieci czeka plac zabaw. Czynna jest również wypożyczalnia sprzętu wodnego - kajaków, rowerów wodnych oraz łódki. Wypożyczenie kajaku dwuosobowego to koszt 8 złotych za godzinę, dwuosobowego roweru 12 złotych a czteroosobowego 18 złotych za godzinę. Wynajęcie łodzi kosztuje 25 złotych za godzinę.

 

Polecamy
Popularne artykuły
Jarmark Wielkanocny już 25 marca.Żłobek już w przyszłym roku.Inwestycje zaplanowane na 2018 rok.

 Kamera - Rynek

 

... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.