Ruszył budżet obywatelski na 2018 rok

Szanowni Państwo!

Miło nam Państwa poinformować, że właśnie rusza procedura zgłaszania projektów do Budżetu Obywatelskiego gminy Iłża na 2018 r. W ramach tego działania mieszkańcy gminy będą mogli zgłaszać do realizacji swoje pomysły w zakresie poprawy jakości życia mieszańców. Kwota jaka została zabezpieczona na realizację zadania to 200.000,00 zł. Aby zgłosić swój pomysł należy wypełnić stosowny formularz będący załącznikiem do niniejszego artykułu. Szczegóły dotyczące procedury zgłaszania projektów oraz ich ostatecznego wyboru opisano w Regulaminie Budżetu Obywatelskiego Gminy Iłża na rok 2018.
Jednocześnie przypominamy Państwu, że w ubiegłym roku pozytywnie zaopiniowane zostały dwa projekty: „Budowa Skateparku w Iłży" oraz  „Izba Pamięci Bolesława Leśmiana", który to projekt został wyłoniony w głosowaniu.

Regulamin Budżetu Obywatelskiego dla Gminy Iłża.

Formularz zgłoszenia projektu.

 

Polecamy
Popularne artykuły
Iłżeckie targi pracy już 18 sierpnia !V Iłżecki Półmaraton Charytatywny - ruszyły zapisy!Trwa budowa boiska na terenie domków jednorodzinnych.

 Kamera - Rynek

 

... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.