Kiermasz z nagrodami i piosenkami
Kiermasz z nagrodami i piosenkamiKiermasz z nagrodami i piosenkamiKiermasz z nagrodami i piosenkamiKiermasz z nagrodami i piosenkamiKiermasz z nagrodami i piosenkamiKiermasz z nagrodami i piosenkami

W minioną niedzielę, 18 grudnia na iłżeckim Rynku odbył się pierwszy Bożonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny. Na kiermaszu wystawili się lokalni wystawcy oraz Koła Gospodyń Wiejskich. Imprezie towarzyszył koncert Iłżeckiej Orkiestry Dętej. Wystąpili także seniorzy z Klubu Seniora oraz młodzież z Domu Kultury w Iłży. W trakcie rozstrzygnięto także konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną. W kategorii 7-12 lat nagrody otrzymali- PSP Maziarze Stare: Zuzanna Kutera. PSP Alojzów: Joanna Gardziel, Wojciech Ładak. PSP Pakosław: Nikowa Więcaszek, Oliwia Cieciora. PSP Seredzice: Miłosz Rola, Dominik Nowak, Maja Minda, Maja Miller. PSP Jasieniec Iłż.: Julia Ocios, Magdalena Stankiewicz, Zuzanna Mazur, Bartłomiej Piwarski. PSP Błaziny: Amelia Schab, Joanna Tokarska. PSP Iłża: Bartłomiej Żak, Arkadiusz Michalik, Julia Kiełek, Wiktor Borus, Jagoda Wójcik, Alicja Osińska, Ola Kabacińska, Zofia Niziołek, Natalia Frączek, Olga Pałka.

W kategorii młodzieżowej 13-19 lat nagrody otrzymali: PGG Iłża: Julia Mizerska Szczerbińska, Małgorzata Cheda, Amelia Bajon. ZSP Iłża: Eliza Moniewska.

W kategorii osób dorosłych nagrody przyznano dla: DPS w Krzyżanowicach: Lidia Zakrzewska. WTZ w Jedlance Starej: Patrycja Grzejdak, Sebastian Borek. KGW Pakosław: Zofia Bogucka, Aldona Bieniek.

Laureaci otrzymali nagrody i słodycze oraz pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Samorząd Gminy Iłża i Dom Kultury w Iłży.

 

Polecamy
Polecamy inne galerie
Lokale do wynajęcia2019 Noworoczny pokaz sztucznych ogni2019_newsyFestiwal im. Józefa Myszki 2014II Iłżecki Półmaraton Charytatywny
Popularne artykuły
Strażacy otrzymali nowy sprzęt!105 urodziny Pani Marianny!Nowa targowica z Iłży

 Kamera - Rynek

... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.