Zapraszamy na XIX Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych

W niedzielę, 11 grudnia w Domu Kultury w Iłży odbędzie się Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych. Impreza organizowana jest już po raz 19, a jej pierwsza edycja miała miejsce w 1998 roku. Jak podkreśla Krzysztof Kozera, dyrektor Domu Kultury w Iłży, to okazja do prezentacji dorobku artystycznego placówek opiekuńczych oraz osób indywidualnych borykających się z niepełnosprawnością.
W przeglądzie uczestniczyć będą: Dom Pomocy Społecznej w Krzyżanowicach, Dom Pomocy Społecznej w Jedlance z gm. Jedlińsk, Dom Pomocy Społecznej w Wierzbicy, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pionkach, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Jedlance Starej oraz dzieci i młodzież niepełnosprawna z gminy Iłża. Podczas niedzielnego finału rozstrzygnięte zostaną konkursy na prace plastyczne w kategorii dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Przegląd odbędzie się w Domu Kultury w Iłży na osiedlu Stanisława Staszica 13, w najbliższą niedzielę o godz. 15.00
Zorganizowano zostanie przy pomocy finansowej Samorządu Województwa Mazowieckiego, Powiatu Radomskiego, Gminy Iłża oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Polecamy
... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.