Zapraszamy na XIX Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych

W niedzielę, 11 grudnia w Domu Kultury w Iłży odbędzie się Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych. Impreza organizowana jest już po raz 19, a jej pierwsza edycja miała miejsce w 1998 roku. Jak podkreśla Krzysztof Kozera, dyrektor Domu Kultury w Iłży, to okazja do prezentacji dorobku artystycznego placówek opiekuńczych oraz osób indywidualnych borykających się z niepełnosprawnością.
W przeglądzie uczestniczyć będą: Dom Pomocy Społecznej w Krzyżanowicach, Dom Pomocy Społecznej w Jedlance z gm. Jedlińsk, Dom Pomocy Społecznej w Wierzbicy, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pionkach, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Jedlance Starej oraz dzieci i młodzież niepełnosprawna z gminy Iłża. Podczas niedzielnego finału rozstrzygnięte zostaną konkursy na prace plastyczne w kategorii dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Przegląd odbędzie się w Domu Kultury w Iłży na osiedlu Stanisława Staszica 13, w najbliższą niedzielę o godz. 15.00
Zorganizowano zostanie przy pomocy finansowej Samorządu Województwa Mazowieckiego, Powiatu Radomskiego, Gminy Iłża oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Polecamy
Popularne artykuły
Strażacy otrzymali nowy sprzęt!105 urodziny Pani Marianny!Nowa targowica z Iłży

 Kamera - Rynek

... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.