Drugi Półmaraton

W drugim Półmaratonie Radomskiego Czerwca’76 wzięli udział członkowie stowarzyszenia Iłża Pędzi. Panom udało się zakończyć bieg w komplecie. W skład reprezentacji weszli: Michał Zarzycki, Igor Jaworski i Marek Łuszczek. Radomski półmaraton był sprawdzianem przed kolejnym półmaratonem, który odbędzie się 31 sierpnia w Iłży. Po sukcesie pierwszego Iłżeckiego Półmaratonu Charytatywnego, organizatorzy zdecydowali o kolejnej edycji. Zawodnicy będą rywalizować na dwóch dystansach 21 i 10 kilometrów. Poza tym odbędzie się bieg dla dzieci oraz maraton Zumby. Organizatorami imprezy są: Burmistrz Iłży, Starosta Radomski, Stowarzyszenie ojca Pio i Stowarzyszenie „Iłża Pędzi”.
Zapisy ruszają już od wtorku, 1 lipca na stronie Ilza.pl. Planowane wpisowe: 50 zł. przy rejestracji elektronicznej i 60 zł. przy rejestracji w dniu imprezy. Patroni medialni: Echo Dnia Radom, Radio Plus Radom. Część środków pochodzących z opłat startowych zostanie przeznaczone na budowę hospicjum w Alojzowie.

Polecamy
Pobiegnij w Półmaratonie i pomóż Agacie - uczennicy iłżeckiego gimnazjum.
Popularne artykuły
Od poniedziałku kibicujemy w Anatolu !. VI Iłżecki Półmaraton Charytatywny 16 września !Konkurs fotograficzny „Portret Zamku”.
... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.