Pokazy sportowo – pożarnicze, Pakosław 2014 r.
2014-05-25

W minioną niedzielę, na terenie boiska LZS w Pakosławiu odbyły się miejsko – gminne pokazy sportowo – pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Iłża. Impreza zgromadziła całą rzeszę druhów ochotników, a także wielu mieszkańców gminy, którzy przyszli podziwiać sprawność i wyszkolenie strażaków, a jednocześnie kibicować swoim drużynom.
Zawodnicy rywalizowali ze sobą w dwóch kategoriach: sztafecie oraz pokazie bojowym. Dodatkową atrakcją były zawody w kategorii młodzieżowej, w której niewątpliwie największe wrażenie zrobiła drużyna żeńska. W kategorii głównej pierwsze miejsce zdobyła drużyna z OSP Małomierzyce, w kategorii młodzieżowej żeńskiej również OSP Małomierzyce, młodzieżowej męskiej OSP Kajetanów. Zwycięzcy odebrali pamiątkowe puchary ufundowane przez Burmistrza Iłży, a także okolicznościowe statuetki. Na zakończenie wszyscy wspólnie zasiedli do smacznej grochówki przygotowanej przez Koło Gospodyń Wiejskich w Pakosławiu.

Polecamy
... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.